LA DOLCE VITA. SŁODKA CODZIENNOŚĆ...

SMAKOWANIE ŻYCIA

Włoska kuchnia jest jedyna w swoim rodzaju, ale i cała otoczka wokół niej powoduje, że jedzenie staje się jedną z największych przyjemności życia. Aromatyczna kawa, naturalne produkty wygrzane na włoskim słońcu, rodzinne gotowanie, długie rozmowy przy stole i winie i dużo parmezanu. Tak powinno się smakować życie!

OTACZANIE SIĘ PIĘKNEM

Włosi mają łatwiej, bo dorastają w otoczeniu najlepszej architektury i największych arcydzieł sztuki,
a to wpływa na ich wyczucie harmonii i estetyki. Ale my też możemy nauczyć się od nich obcowania
z pięknem. Muzea, galerie, wysmakowane filmowe kadry, czarno-białe fotografie – otaczając się pięknem stajemy się na nie wrażliwsi i bardziej je doceniamy. A to dobry początek do wprowadzenia go do naszej codzienności.

ŻYCIE CHWILĄ!

W codziennej gonitwie często zapominamy o drodze i skupiamy się wyłącznie na celu, zdziwieni, że po jego osiągnięciu nie odczuwamy radości, którą miał nam przynieść. Włosi wydają się być mistrzami w docenianiu samej drogi, którą jest codziennie życie. Bycie tu i teraz i celebrowanie chwili, chwytanie ulotnych momentów. Poranne cappuccino, spotkanie ze znajomymi i rodziną, lampka wina, zapach pomidorów i zachodzące słońce. Radość codzienności.

BLISKOŚĆ

Będąc we Włoszech w pakiecie z Włochem dostajesz jego rodzinę, przyjaciół i sąsiadów...Ta bliskość relacji powoduje, że włoskie ulice wyglądają jak z lat pięćdziesiątych - kiedy nikt nie śnił jeszcze o istnieniu internetu i social mediów. To piękna, sentymentalna podróż do świata, w którym liczą się prawdziwe relacje i kontakt z drugim człowiekiem!

A jak Ty pięlęgnujesz na co dzień swoje la dolce vita?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl