Zostań w domu i odpal YouTube!

Trafiłam ostatnio na stwierdzenie, że w trakcie obecnej sytuacji nie musimy robić wielkich planów, zmieniać swojego życia i wykorzystywać każdej minuty na produktywność. To prawda - warto pomyśleć też o tym, by był to czas lenistwa, odpoczynku i niespiesznego celebrowania chwili. Ale dla tych, którzy tak jak ja - oprócz relaksu lubią też aktywność i cieszą się, że można temu momentowi nadać dodatkową wartość, mam kolejne propozycje na fajne spędzenie czasu. Tym razem odpalamy portal YouTube!

1. Profil Collegium Da Vinci (CDV)
https://www.youtube.com/user/WSNHIDofficial/videos

To jedna z najpopularniejszych niepublicznych uczelni, której siedziba mieści się w Poznaniu. Obok unikalnego programu studiów, szkoła organizuje mnóstwo wydarzeń towarzyszących, na najwyższym poziomie - konferencje, warsztaty, wykłady itp. Mnóstwo z nich znajdziecie w formie video na ich kanale.

Tip: Polecam relację z wystąpień (z kilku ostatnich lat) z konferencji Marketing i Technologie, w których regularnie uczestniczyłam mieszkając
w Poznaniu.

2. Profil SWPS
https://www.youtube.com/channel/UC_TPLhzQ_EACFaB5KiJ6NEA/videos

W tym samym budynku co CDV mieści się poznański oddział Uniwersytetu SWPS, gdzie kończyłam studia podyplomowe. Na ich profilach na YT znajdziecie masę spotkań z autorytetami, wystąpień i wywiadów - nie tylko z zakresu psychologii.

Zobaczcie ich tematyczne kanały:

Strefa Psychehttps://www.youtube.com/user/SWPSpl
Strefa Designu
: https://www.youtube.com/channel/UCL-AjsRT81k_DMtJztRtXVA/featured
Strefa Kultur
: https://www.youtube.com/channel/UC3PGacuQthwzjGB0NpYdU_g/videos
Strefa Zarządzania
: https://www.youtube.com/channel/UC1Qu-v0doPeiemYJaAVgyGg

3. Profil Michała Sadowskiego (z Brand24)
https://www.youtube.com/user/digeratipl/videos

Założyciel Brand 24 to mistrz konkretnych i zwięzłych rad z zakresu prowadzenia biznesu, a co najważniejsze praktyk z ogromnym sukcesem na koncie, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. To obowiązkowe korki dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się biznesowo.

4. Profil Sprawny marketing
https://www.youtube.com/user/SprawnyMarketingPL/videos

Najpopularniejsze wydarzenie marketingowe w Polsce - konferencja I love marketing oraz jeden z najlepszych branżowych magazynów - Sprawny marketing. Na tym profilu na pewno nie będziecie się nudzić! Znajdziecie tam mnóstwo unikatowych i wartościowych treści, w tym relacje z wybranych prelekcji #Ilovemkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl