FAQ

1. Jakie są dostępne formaty?

W naszej podstawowej ofercie, którą znajdziesz w sklepie dostępne są formaty: A4, A3, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x70cm (B2), 61x91 cm, 70x100 cm (B1),80x120 cm. Większość z tych formatów jest idealnie dopasowana do ram z IKEA. Jeżeli potrzebujesz innego formatu napisz do nas na hello@hogstudio.pl a my wycenimy jego realizację.

2. Na jakim papierze drukowane są plakaty?

Jakość ma dla nas ogromne znaczenie. Jako jedni z nielicznych drukujemy na materiałach o bardzo wyskokiej gramaturze - formaty A4, A3 oraz 30x40 cm na papierze 350 g, a formaty od 40x50 cm wzwyż na satynowym o gramaturze 220g. Plakaty drukowane są na profesjonalnych maszynach drukarskich, co zapewnia piękne kolory i wyrazistość druku. 

3. Czy można spersonalizować wybrany wzór?

Na ogół personalizujemy jedynie metryczki dla dzieci, ale jeżeli masz pomysł  to napisz do nas na hello@hogstudio.pl a my wycenimy przygotowanie spersonalizowanej wersji wybranego wzoru. 

4. Czy plakaty sprzedawane są bez ram? 

Tak, ceny w sklepie obejmują sam plakat, bez obramowania, dzięki temu wysyłka jest zawsze darmowa. Jeżeli chciałbyś zamówić plakat razem z ramą napisz do nas na hello@hogstudio.pl

5. Jak są pakowane plakaty?

Plakaty są rolowane i zawijane w folię stretch, a na końcu pakowane do kartonowych tub. Każdy produkt jest przez nas sprawdzany i zabezpieczony tak, by nic nie mogło ulec uszkodzeniu. 

6. Jak szybko dostanę swoje zamówienie?

Standardowy czas realizacji zamówienia to od 2 do 7 dni roboczych, ale robimy wszystko by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej i często udaje nam się to zrobić w ciągu 24h od wpłaty. Po nadaniu wyślemy Ci numer przesyłki oraz stronę śledzenia. My także monitorujemy i sprawdzamy czy przesyłki idą zgodnie z planem. 

7. Jak wygląda dostawa?

Dostawa w Hogu jest zawsze darmowa, a Twoje zamówienie zostanie wysłane pocztą polską (paczka) w opcji priorytet. 

8. Czy dostanę potwierdzenie zakupu?

Oczywiście. Do każdego zamówienia dołączamy FVAT. 

BĄDŹMY W KONTAKCIE! Masz pytania? Napisz do nas na hello@hogstudio.pl - z przyjemnością na nie odpowiemy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl