Blog

Jak oprawić plakat by cieszyć się nim przez lata? Plakatowe (złote) zasady

Najczęściej zadawanym nam pytaniem jest to, czy nasze plakaty można kupić w ramach. Sprzedajemy wyłącznie plakaty bez ram, z kilku powodów, o których przeczytacie w tym wpisie. Zdradzimy Wam też złote zasady, które powinien poznać każdy, kto kupuje plakaty i chce się nimi cieszyć przez długie lata. 

Przeczytaj więcej

Sprężyna, czyli Myślodsiewnia zapowiadająca wiosnę

Wraz z pierwszymi, zapowiadającymi wiosnę promieniami słońca poczuliśmy zupełnie nową, pozytywną energię. To ten moment w roku, w którym potrzebujemy inspiracji i impulsu do wprowadzenia dobrych zmian w naszej codzienności. Idealny na zajrzenie do naszego subiektywnego zbioru wciągających lektur, emocjonujących filmów i seriali i najlepszych myśli, które zebraliśmy specjalnie na ten czas

Przeczytaj więcej

Biznesowym okiem Hoga - jak wystartować ze swoją firmą

Jeżeli cały czas nie wiesz co chciałbyś robić w życiu albo zastanawiasz się jaki jest idealny pomysł na biznes i jak sprawić by nie był on jedynie czasochłonnym hobby to zacznij w tym miejscu!

Przeczytaj więcej

Our story, czyli jak powstało Hog studio

Nazwa Hog studio często wzbudza Wasze zainteresowanie i jest przedmiotem wielu pytań, które dostajemy. Dzisiaj zapraszamy Was w krótką podróż do źródła jej powstania.

Przeczytaj więcej

Zimowa Myślodsiewnia Hoga

Tegoroczna zima jest wyjątkowa z wielu powodów – weszliśmy w nowy rok pełni nadziei na lepsze jutro, na pozytywne zmiany i zwyczajną codzienność. Chcemy bardziej doceniać życie, cieszyć się z małych rzeczy i drobnych przyjemności, których, być może dotąd nie dostrzegaliśmy. Zimowy puch i pełen bieli krajobraz za oknem pomaga w tym, by zatrzymać się i zauważyć, to co ważne.

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia jesienna czyli przyjemności i inspiracje Hoga

Ostatnie dni listopada to chwila, kiedy jedną nogą szuramy jeszcze jesienne liście, a drugą przymierzamy już świąteczny but, w którym będziemy przemierzać najbliższy miesiąc. Zbiór inspiracji i umilajek na  ten czas musi więc być wyjątkowy! Zapraszamy do kolejnej Myślodsiewni Hoga...

Przeczytaj więcej

Pomysły na prezent świąteczny DLA DZIECKA - nasze ulubione dziecięce książki

Wspólne czytanie książeczek, które nie tylko niosą za sobą mądrość i edukują dzieci, ale też wprowadzają je do pełnego piękna świata ilustracji to wyjątkowe chwile dla wszystkich rodziców. Pełne bliskości i uważności, podczas których  buduje się prawdziwa relacja z dzieckiem.

Przeczytaj więcej

Pomysły na prezenty świąteczne...DLA NIEJ

Co roku obiecujemy sobie, że tym razem prezenty, a przynajmniej pomysły na nie zaczniemy zbierać dużo wcześniej, a co ambitniejsi planują nawet, że będą je gromadzić przez cały rok. Może nawet im się to udaje, ale co tu dużo kryć - większość z nas przed zakupem świątecznych prezentów dopiero będzie. Dlatego zapraszamy do naszego Prezentownika 2020. 

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów