Blog

Myślodsiewnia summer edition, czyli garść inspiracji okiem Hoga

Latem lubię smak słodkich truskawek, zapach świeżej mięty z ogródka, wieczory na świeżym powietrzu i energię słonecznych dni. Poza tym z wytęsknieniem wyczekuję jesieni, bo wtedy zaczyna się moja ulubiona część roku. W najnowszej Myślodsiewni Hoga zebrałam dla Was esencję tego, co w lecie najlepsze!

Przeczytaj więcej

Poradnik początkującego hedonisty - czas na Twoje własne święto

Zastanawialiście się kiedyś, czemu w Ameryce tak często celebruje się różne Święta? Każdego roku, 4 lipca to dzień, w którym, w całym kraju odbywają się m.in. parady, koncerty i pokazy fajerwerków, a wszystko to w wyjątkowej atmosferze radości. A to tylko jedna z okazji, którą Amerykanie wykorzystują do tego by pobyć razem i sprawić sobie odrobinę przyjemności.

Przeczytaj więcej

Wiosenno-jesienna Myślodsiewnia Hoga

Tegoroczny początek wiosny przypomina bardziej początek jesieni, a deszczowa aura to najlepszy czas na powolną lekturę i nowy serial. Zobaczcie co czytaliśmy i oglądaliśmy w ostatnich tygodniach.

Przeczytaj więcej

Magia Poranka - startujemy z Poradnikiem początkującego hedonisty

Pamiętacie, jak Hector w filmie Jak dogonić szczęście wyruszył na poszukiwanie tego mitycznego stanu? Albo jak Walter Mitty (Sekretne życie Waltera Mitty) przemierzał świat by nadać swojemu życiu sens? W nowym cyklu Hoga, który dołącza do Myślodsiewni i Biznesowym okiem Hoga (niebawem pojawi się jego druga odsłona) w prostych krokach będziemy dzielić się z Wami pomysłami i inspiracjami, na to by Wasza codzienność nabrała barw i była pełna przyjemności. Zapraszamy do naszego Poradnika początkującego hedonisty!

Przeczytaj więcej

Jak oprawić plakat by cieszyć się nim przez lata? Plakatowe (złote) zasady

Najczęściej zadawanym nam pytaniem jest to, czy nasze plakaty można kupić w ramach. Sprzedajemy wyłącznie plakaty bez ram, z kilku powodów, o których przeczytacie w tym wpisie. Zdradzimy Wam też złote zasady, które powinien poznać każdy, kto kupuje plakaty i chce się nimi cieszyć przez długie lata. 

Przeczytaj więcej

Sprężyna, czyli Myślodsiewnia zapowiadająca wiosnę

Wraz z pierwszymi, zapowiadającymi wiosnę promieniami słońca poczuliśmy zupełnie nową, pozytywną energię. To ten moment w roku, w którym potrzebujemy inspiracji i impulsu do wprowadzenia dobrych zmian w naszej codzienności. Idealny na zajrzenie do naszego subiektywnego zbioru wciągających lektur, emocjonujących filmów i seriali i najlepszych myśli, które zebraliśmy specjalnie na ten czas

Przeczytaj więcej

Biznesowym okiem Hoga - jak wystartować ze swoją firmą

Jeżeli cały czas nie wiesz co chciałbyś robić w życiu albo zastanawiasz się jaki jest idealny pomysł na biznes i jak sprawić by nie był on jedynie czasochłonnym hobby to zacznij w tym miejscu!

Przeczytaj więcej

Our story, czyli jak powstało Hog studio

Nazwa Hog studio często wzbudza Wasze zainteresowanie i jest przedmiotem wielu pytań, które dostajemy. Dzisiaj zapraszamy Was w krótką podróż do źródła jej powstania.

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów