O Firmie

Na projektach Hog studio łączymy zwierzaki z geometrią tworząc abstrakcyjne konstelacje, dzięki czemu zyskują one zupełnie nowe oblicze.


W naszej ofercie znajdziesz także reprodukcje, płótna i coś dla najmłodszych miłośników dizajnu. Nasze plakaty drukowane są na świetnej jakości materiałach - formaty: A4, A3 oraz 30x40 cm na papierze o bardzo wysokiej gramaturze - 300g, większe formaty - od 40x50 cm na profesjonalnym papierze o gramaturze 220 g - oba materiały są wysokiej jakości i zapewniają piękny, wyrazisty druk. To gwarantuje Ci piękny wygląd produktu.

KIM JESTEŚMY?


KAMIL

Grafik i specjalista DTP (profesjonalny skład do druku) z ponad ośmioletnim doświadczeniem w branży. Od kilku lat związany z poznańską agencją kreatywną. Jego projekty, realizowane pod własną marką były publikowane na całym świecie, m.in.
w najpopularniejszych serwisach o designie, tj. Packaging of the World, Fubiz, Highsnobiety, czy włoskim dzienniku il Post.

W Hogu odpowiada za całą stronę graficzną, tworząc dla Was plakaty i wszystkie materiały, które publikujemy w sklepie i naszych kanałach social media. Dba też o to, by Wasze zamówienia były pakowane dokładnie i bezpiecznie. Perfekcjonista.

ANETA

Czyli Ja, która odpowiadam m.in. za treści jakie pojawiają się na Hogu. Skończyłam Filozofię z komunikacją społeczną na UAM-ie, a także podyplomowo: Psychologię w biznesie i Design Management, wspólnie z Kamilem. Przez kilka lat pracowałam w agencjach reklamowych, by ostatecznie przejść na drugą stronę mocy – do działu marketingu jednej z poznańskich uczelni wyższych. Teraz prowadzę dział promocji w lokalnej agencji promocji i kultury oraz naszego Hoga.

OLA

Nasze instagramowe wsparcie. Absolwentka Zdrowia publicznego i pedagogiki na Uniwersytecie w Poznaniu. Najbardziej fit z całej ekipy.
Dba o piękne zdjęcia i regularne publikacje na naszym profilu na Instagramie.


Do naszego teamu należą też dwuletnia Lilka i ośmioletni, rudy syberyjczyk. Nasze ulubione źrodła inspiracji i codziennej radości. Naszego kocurka możecie podejrzeć m.in. na naszym profilu na Insta.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl